czwartek, 3 maja 2012

Matura xd

Hej!
Uwielbiam się nudzić ^^. Dzisiaj tak naprawdę pierwszy raz w tym roku szkolnym mogłam się lenić i nic nie robić. To uczucie jest cudowne! :D Niestety, maturzyści teraz nie mogą się lenić, tylko muszą powtarzać materiał. :( Dlatego wszystkim maturzystom, czyli KAni i Linuxowi życzymy jak najlepszego zdania matury i dostania się na studia do Wrocławia i Warszawy. :)
Nikt7

3 komentarze:

  1. Cześć. Jest to wiadomość do wszystkich moich obserwatorów:
    Jestem bardzo wdzięczna za to, że jesteście ze mną, bo bez was nie było i mnie. Nie miałabym do kogo pisać i na pewno także nie miałabym takiej motywacji. Kto z was czyta regularnie mojego bloga wie, że trochę się dzieje, a kto nie to fajnie by było jakby nadrobił i może ocenił? Ostatnio jest coraz mniej komentarzy. Fajnie by było jakbyście to zmienili. Chciałam jeszcze powiadomić was o zbliżającym się ROZDANIU u mnie na drugim blogu (w połączeniu z pierwszym). Do wygrania będą ciekawe nagrody + coś z PARYŻA! Wydaje mi się, że warto do mnie zajrzeć : ) Jeszcze raz dzięki, że jesteście i zapraszam do mnie. http://najamajke.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. o tak matury sa stresujace i dla tych co je zdawali w tym roku to byl naprawde goracy czas - pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie :) pa:)

    OdpowiedzUsuń